BS Szukała

BS Szukała

061/822-39-64
ul. Stróżyńskiego 10 60-688 Poznań

BS Szukała

Start
Oferta
Elektromechanik
Diagnostyka
Klimatyzacja
Przegląd
Wymiana tłumików
O Firmie
Galeria
Cennik
Autoryzacja Bosch
Lokalizacja
 • BS Szukała
 • BS Szukała - Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Zapoznaj się z usługami oferowanymi w naszej sieci:
  • Przeglądy
  • Naprawa elektroniki
  • Klimatyzacja i ogrzewanie
  • Obsługa silnika
  • Naprawa hamulców
  • Serwisowanie kół
  • Szyby samochodowe
  • Oświetlenie...
   
  zobacz więcej

BS Szukała

ul. Stróżyńskiego 10
60-688 Poznań
Pokaż na mapie
061/822-39-64
061/822-39-64
pon.-pt.
sobota
07:30 - 17:00
8:00-14:00, VII-VIII w soboty zamknięte
Wyślij e-mail

Diagnostyka samochodowa - Poznań

Problem z geometrią zawieszenia? Zgłoś się do nas!

Układ zawieszenia jest istotnym elementem w samochodzie, z czego wiele osób niestety nie zdaje sobie sprawy. Jego działania są w pełni określone, dlatego wymaga stałej kontroli, dzięki czemu samochód jest bezpieczny, a jazda komfortowa. Z pomocą przychodzi więc samochodowa diagnostyka zawieszenia w BS Szukała Poznań. Kierowcom oferujemy kompleksową pomoc oraz eliminację wszelkich problemów z zawieszeniem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 
 
Dzięki diagnostyce zawieszenia pojazd będzie doskonale znosił każde warunki jezdne, trzymał się drogi na zakrętach i prostych odcinkach. Układ zawieszenia jest niezwykle ważny, a jego konstrukcja złożona. Każda część w samochodzie wymaga bowiem obserwacji, a zaniechania i wszelkie zaniedbania mogą doprowadzić do poważnych awarii. Ponadto, zły stan pojazdu skutecznie wpływa na komfort jazdy, a w konsekwencji bezpieczeństwo, które dla każdego kierowcy na drodze powinno być priorytetem. 
 
Problemy z zawieszeniem to usterki, z którymi najczęściej spotykamy się w naszym warsztacie w Poznaniu, dlatego diagnostyka samochodowa zawieszenia jest tak istotnym elementem. Występujące problemy z reguły usuwamy jak najszybciej i w atrakcyjnej cenie, pod warunkiem że zostały one wykryte stosunkowo szybko. Jeśli zauważysz, że auto podczas jazdy zjeżdża na boki, ruch kierownicą reaguje z nawet małym opóźnieniem, a podczas zakrętów piszczą opony to znak, że konsultacja z mechanikiem jest niezbędna!

Diagnostyka zawieszenia - Poznań

Jeśli podejrzewasz problem z geometrią zawieszenia, nie czekaj na dalsze problemy. Zgłoś się do BS Szukała! Samochodową diagnostykę zawieszenia wykonujemy kompleksowo. Każdego dnia zgłaszają się do nas kierowcy z różnymi problemami, a my staramy się wykonać usługę w możliwie jak najszybszym tempie. Atrakcyjne ceny i fachowa obsługa, to cechy, które wyróżniają nasz warsztat.  
 
Wielu niedoświadczonych kierowców bagatelizuje drobne problemy z autem. Niewłaściwa reakcja kierownicy, nierówno zużywane opony i wiele innych problemów, które pozornie nie są szkodliwe, mogą doprowadzić do poważnych usterek a nawet drogowej kolizji. Pamiętajmy bowiem, że wszystkie wyżej wymienione elementy wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Ponadto pojazd, który ma problemy z zawieszeniem szybciej się zużywa i generuje większe zużycie innych podzespołów.  
 
W naszym warsztacie w Poznaniu w ramach usługi diagnostyki zawieszenia pojazdu wykonujemy między innymi: wymianę amortyzatorów, sprężyn, przegubów homo-kinetycznych, łożysk kół, piast i półosi, drążków kierowniczych, wahaczy i przekładni kierowniczych. Ponadto zajmujemy się oceną: luzów występujących w połączeniach, stanu i sztywności elementów sprężystych zawieszenia i stanu oraz stopnia elementów tłumiących. Z naszych usług skorzystało wielu klientów, którzy chętnie do nas wracają i są naszą najlepszą rekomendacją.
BS Szukała
BS Szukała
BS Szukała

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.