BS Szukała

BS Szukała

061/822-39-64
ul. Stróżyńskiego 10 60-688 Poznań

BS Szukała

Start
Oferta
Elektromechanik
Diagnostyka
Klimatyzacja
Przegląd
Wymiana tłumików
O Firmie
Galeria
Cennik
Autoryzacja Bosch
Lokalizacja
 • BS Szukała
 • BS Szukała - Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Zapoznaj się z usługami oferowanymi w naszej sieci:
  • Przeglądy
  • Naprawa elektroniki
  • Klimatyzacja i ogrzewanie
  • Obsługa silnika
  • Naprawa hamulców
  • Serwisowanie kół
  • Szyby samochodowe
  • Oświetlenie...
   
  zobacz więcej

BS Szukała

ul. Stróżyńskiego 10
60-688 Poznań
Pokaż na mapie
061/822-39-64
061/822-39-64
pon.-pt.
sobota
07:30 - 17:00
8:00-14:00, VII-VIII w soboty zamknięte
Wyślij e-mail

Elektromechanik samochodowy - Poznań

Szybka lokalizacja usterki? Tylko u nas!

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w profesjonalnych usługach w zakresie elektryki. Elektryk samochodowy w naszym serwisie w mieście Poznań rzetelnie i szybko potrafi m.ni. wymienić żarówkę czy też zdiagnozować źródło problemu. Elektromechanik w przypadku bardziej złożonych usterek, diagnostyki problemów oraz naprawy skomplikowanych elementów potrzebuje więcej czasu, jednakże zawsze wykonujemy zlecenie w deklarowanym terminie. System elektryki samochodowej nie stanowi dla nas problemu.  
 
Zajmujemy się usługami z zakresu mechaniki, elektryki i serwisu samochodów różnego typu w Poznaniu. Diagnoza, naprawa i kompleksowe doradztwo - to działania, na które może liczyć nasz klient. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami i możliwościami, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać usługę profesjonalnie i rzetelnie. Nasi specjaliści zawsze działają sprawnie i dokładnie kontrolują pracę układu elektrycznego. Lokalizacja źródła usterki wymaga precyzji i fachowej wiedzy. Możemy więc zapewnić, że posiadamy nie tylko uprawnienia, ale przede wszystkim odpowiednie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie.
 
Instalacja elektryczna w samochodzie opiera się na akumulatorze i alternatorze, które są źródłem prądu. Ponadto działa w oparciu o odbiorniki, takie jak: rozrusznik, oświetlenie, układ zapłonowy etc. Elektromechanik musi znać położenie i działanie wszystkich elementów instalacyjnych oraz o przewodach pogrupowanych w wiązki. Dokładna znajomość elektryki w samochodach to podstawowa cecha dobrego fachowca.

Elektryk samochodowy - Poznań

Jeśli szukasz kompleksowego warsztatu w Poznaniu i doświadczonego elektromechanika, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Dlaczego? Możemy długo mówić o naszym doświadczeniu i kwalifikacjach, opowiadać o samochodach, które mieliśmy przyjemność zdiagnozować i naprawić. Możemy przytaczać historię klientów, którym pomogliśmy, jednakże tak naprawdę zależy nam na tym, abyś sam mógł ocenić nasze umiejętności. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów w kwestii mechaniki, elektryki samochodowej, serwisu oraz wielu innych usług.  
 
Jeśli jesteś z okolic Poznania i Twoja elektryka w samochodzie zawodzi, warto zdiagnozować problem, jak najszybciej. Pomoc sprawdzonego fachowca jest niezbędna, ponieważ instalacja elektryczna wymaga stosowanej wiedzy. Zajmujemy się zarówno przeglądami, diagnostyką, jak i kompleksową naprawą. Korzystając z naszych usług możesz być pewien szybkiej usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Do każdego zlecenia pochodzimy z dbałością i zaangażowaniem. 
 
Gdy niepokoi Cię instalacja elektryczna w Twoim samochodzie nie warto czekać na poważną usterkę. Każda zwłoka działa na niekorzyść Twoją i Twojego samochodu. Proponujemy szybką diagnostykę i ekspresową naprawę. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie naprawy samochodów wszystkich popularnych w Polsce marek.  
BS Szukała
BS Szukała
BS Szukała

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.