BS Szukała

BS Szukała

061/822-39-64
ul. Stróżyńskiego 10 60-688 Poznań

BS Szukała

Start
Oferta
Elektromechanik
Diagnostyka
Klimatyzacja
Przegląd
Wymiana tłumików
O Firmie
Galeria
Cennik
Autoryzacja Bosch
Lokalizacja
 • BS Szukała
 • BS Szukała - Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Zapoznaj się z usługami oferowanymi w naszej sieci:
  • Przeglądy
  • Naprawa elektroniki
  • Klimatyzacja i ogrzewanie
  • Obsługa silnika
  • Naprawa hamulców
  • Serwisowanie kół
  • Szyby samochodowe
  • Oświetlenie...
   
  zobacz więcej

BS Szukała

ul. Stróżyńskiego 10
60-688 Poznań
Pokaż na mapie
061/822-39-64
061/822-39-64
pon.-pt.
sobota
07:30 - 17:00
8:00-14:00, VII-VIII w soboty zamknięte
Wyślij e-mail

Klimatyzacja samochodowa - Poznań

Sprawna klimatyzacja w Twoim samochodzie

W BS Szukała Poznań oferujemy kompleksowy przegląd techniczny klimatyzacji. Klimatyzacja samochodowa staje się niezbędna, gdy temperatura powietrza staje się uciążliwa. Kierowcy doceniają to rozwiązanie, jednak powinni także pamiętać, że prawidłowe używanie klimatyzacji i jej konserwacja mają ogromne znaczenie dla zdrowia pasażerów. 
 
Zasady korzystania z dobrodziejstw klimatyzacji wymagają przestrzegania ścisłych zasad jej obsługi. Wybierając nasz warsztat możesz być pewien, że wykonamy jej przegląd szybko i sprawnie. Działamy na rynku od lat, gwarantując najwyższą jakość usług. 
 
Najczęściej pojawiającymi się awariami w tej instalacji są usterki, które wynikają z przegnicia albo nieszczelności chłodnicy. Z uwagi na położenie w komorze silnika jest ona narażona na najwięcej zanieczyszczeń, między innymi takie jak owady, kamień, sól oraz kurz. Po pewnym czasie sprężarka może się wyłączyć i ulec awarii. 
 
W BS Szukała wiemy, jak radzić sobie z takimi i podobnymi usterkami. Kontaktując się z naszymi mechanikami możesz mieć pewność, że pomożemy Ci w każdym aspekcie związanym z klimatyzacją. Gwarantujemy miłą obsługę i bardzo atrakcyjne ceny. 

Serwis i przegląd klimatyzacji samochodowej w BS Szukała w Poznaniu 

Klimatyzacja samochodowa jak każda inna wymaga serwisu i przeglądu, tak by przygotować ją na pełne działanie w sezonie letnim. Zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem w Poznaniu. Zajmujemy się klimatyzacjami samochodowymi od lat i wiemy w jaki sposób zlokalizować problem oraz jak mu zaradzić.
 
Jako doświadczeni specjaliści jesteśmy w stanie bardzo szybko wykonać podstawową diagnostykę klimatyzacji i oszacować koszty oraz czas naprawy. Nasi klienci cenią nas za rzetelność oraz fachowe podejście do każdego zlecenia.  
 
Klimatyzacja w samochodzie to radość i komfort podczas długich podróży nawet podczas gorących dni. Zajmujemy się usuwaniem wszelkich usterek związanych z klimatyzacjami, naprawą, wymianą części zamiennych, uzupełnianiem płynu oraz czyszczeniem instalacji. Wymagająca eksploatacja  tego układu powoduje nagromadzenie zanieczyszczeń, które mogą być niebezpieczne zarówno dla układu chłodniczego, jak i do zdrowia pasażerów samochodu. Warto o tym pamiętać i przed rozpoczęciem nowego sezonu zgłosić się do BS Szukała na niezbędny przegląd.
BS Szukała
BS Szukała
BS Szukała

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.