BS Szukała

BS Szukała

061/822-39-64
ul. Stróżyńskiego 10 60-688 Poznań

BS Szukała

Start
Oferta
Elektromechanik
Diagnostyka
Klimatyzacja
Przegląd
Wymiana tłumików
O Firmie
Galeria
Cennik
Autoryzacja Bosch
Lokalizacja
 • BS Szukała
 • BS Szukała - Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Zapoznaj się z usługami oferowanymi w naszej sieci:
  • Przeglądy
  • Naprawa elektroniki
  • Klimatyzacja i ogrzewanie
  • Obsługa silnika
  • Naprawa hamulców
  • Serwisowanie kół
  • Szyby samochodowe
  • Oświetlenie...
   
  zobacz więcej

BS Szukała

ul. Stróżyńskiego 10
60-688 Poznań
Pokaż na mapie
061/822-39-64
061/822-39-64
pon.-pt.
sobota
07:30 - 17:00
8:00-14:00, VII-VIII w soboty zamknięte
Wyślij e-mail

Przegląd samochodu - Poznań

Odwiedź BS Szukała

Samochód działa zupełnie jak organizm. Jeśli nie będziemy kontrolować jego działania i weryfikować ewentualnych niepokojących objawów możemy doprowadzić do poważnych zaniedbań, a w konsekwencji awarii. Najlepszym sposobem na zapobieganie usterkom jest przegląd samochodu w BS Szukała Poznań. Auto powinno przejść diagnostykę nie tylko w momencie zakupu i rejestracji pojazdu, ale również regularnie podczas eksploatacji. Niezależnie od tego czy korzystasz z samochodu okresowo czy codziennie, awaria może nastąpić nieoczekiwanie, a bezpieczeństwo podczas  każdy jazdy powinno być dla Ciebie priorytetem.
 
Na przeglądy samochodu w Poznaniu zgłaszają się kierowcy różnych samochodów, którzy wiedzą, jak ważne jest sprawdzenie pojazdu po każdym sezonie, ale również regularnie, zgodnie z terminem badania technicznego. Podobnie jak zmiana opon na ogumienie dopasowane do warunków atmosferycznych umożliwia nam bezpieczną jazdę np. w sezonie zimowym, tak i przegląd techniczny umożliwia wykluczenie wszystkich nieprawidłowości wpływających na komfort podczas poruszania się po drodze. Każda, nawet najmniejsza usterka może bowiem doprowadzić do awarii samochodu podczas jazdy i narazić bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów.  

Przegląd samochodu w BS Szukała w Poznaniu w atrakcyjnej cenie 

W warsztacie BS Szukała w Poznaniu podczas przeglądu samochodu sprawdzamy samochód pod różnym kątem. Diagnostyka rozpoczyna się od widocznych elementów, takich jak ogumienie i oświetlenie samochodu, aż po dalsze działania, na które składają się: praca silnika, instalacja elektryczna i wiele innych. W przypadku np. pękniętej szyb auto może mieć problem by zaliczyć diagnostykę na wymaganym poziomie. Przegląd samochodu powinno wykonywać się co roku, w przypadku nowych pojazdów zakupionych w salonie rejestracja nie wymaga przeglądu po zakupie, a dopiero po 3 latach użytkowania. 
 
Inwestycja w sezonowy przegląd samochodu to decyzja, która jest konieczna! Na drodze dla każdego kierowcy najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego dostosowujemy prędkość do przepisów, dbamy o właściwy poziom płynu do spryskiwacza, oświetlenie pojazdu i dopasowujemy ogumienie do warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, że do tych działań musimy włączyć również regularne przeglądy w warsztacie.  
 
Wybierając przegląd samochodowy w BS Szukała możesz mieć pewność, że zajmiemy się Twoim autem właściwie. Dbamy o każdy detal i dopasowujemy termin przeglądu do indywidualnych wymagań, ponieważ priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. Jeśli zauważysz niepokojące objawy w swoim aucie wcześniej, warto skorzystać z opcji przeglądu natychmiastowego. Umów się na przegląd już dziś! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. 
BS Szukała
BS Szukała
BS Szukała

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.