BS Szukała

BS Szukała

061/822-39-64
ul. Stróżyńskiego 10 60-688 Poznań

BS Szukała

Start
Oferta
Elektromechanik
Diagnostyka
Klimatyzacja
Przegląd
Wymiana tłumików
O Firmie
Galeria
Cennik
Autoryzacja Bosch
Lokalizacja
 • BS Szukała
 • BS Szukała - Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Zapoznaj się z usługami oferowanymi w naszej sieci:
  • Przeglądy
  • Naprawa elektroniki
  • Klimatyzacja i ogrzewanie
  • Obsługa silnika
  • Naprawa hamulców
  • Serwisowanie kół
  • Szyby samochodowe
  • Oświetlenie...
   
  zobacz więcej

BS Szukała

ul. Stróżyńskiego 10
60-688 Poznań
Pokaż na mapie
061/822-39-64
061/822-39-64
pon.-pt.
sobota
07:30 - 17:00
8:00-14:00, VII-VIII w soboty zamknięte
Wyślij e-mail

Wymiana tłumików - Poznań

Kompleksowa pomoc przy wymianie tłumików

Dobry warsztat samochodowy to miejsce, w którym specjaliści pomogą Ci zweryfikować dany problem przy możliwie jak najniższych kosztach. Kierowcom oferujemy pomoc przy każdej usterce. W ofercie naszego warsztatu BS Szukała w mieście Poznań znajduje się m.in. sprawna wymiana tłumików. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. 
 
Oddając pod naszą opiekę auto możesz być pewien, że zajmiemy się nim rzetelnie. Każdy detal jest dla nas istotny, a w przypadku samochodu nie od dziś wiadomo, że każdy szczegół ma wpływ na bezpieczną i komfortową jazdę. Dlatego też zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najdokładniej zająć się Twoim samochodem.
 
Klienci mogą liczyć na fachową pomoc, której udzielamy na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia. Kompleksowy serwis czy solidny przegląd techniczny? Pomożemy w każdej sytuacji. Przez wiele lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy chętnie wracają do naszego warsztatu, by ponownie korzystać z naszych usług.

Wymiana tłumików dla klientów z Poznania i okolic

Jeśli Twój tłumik przy aucie potrzebuje wymiany, warto skorzystać z porady ekspertów. W branży działamy już od wielu lat, dlatego możemy zagwarantować, że jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji. 
 
Układ wydechowy w samochodzie odpowiada za odprowadzanie spalin z silnika oraz wyciszanie jego pracy. W przypadku awarii tłumików narażamy się na niekomfortową jazdę. Zajmujemy się wymianą tłumików w warsztacie Poznaniu, gdzie mieści się nasza siedziba. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze wszystkich typów pojazdów w zakresie serwisowania auta i poszczególnych części instalacji samochodowej. Nasze podejście do pracy oraz do klientów pozwoliło nam na ugruntowanie pozycji naszej firmy na rynku. 
 
Pomagamy naszym klientom także przy klimatyzacji, wymianie opon oraz przy złożonych pracach związanych z instalacja elektryczną samochodu. Przez lata działalności zebraliśmy cenne doświadczenie, ale ono nie wystarczy by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oprócz kwalifikacji wyróżnia nas pasja. Kochamy samochody i uwielbiamy spędzać godziny na ich naprawie. Naszym priorytetem są usługi najwyższej jakości.  
BS Szukała
BS Szukała
BS Szukała

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.